Zmiany w funkcjonowaniu punktów odbioru

Zmiany w funkcjonowaniu punktów odbioru

  • Koszt wysyłki do punktów odbioru

W związku z rosnącymi kosztami wysyłek, jesteśmy zmuszeni podnieść opłatę za dostawę do punktów odbioru z 1,00 zł na 1,99 zł!  Zmiana ta jest konieczna celem utrzymania funkcjonowania wszystkich naszych punktów odbioru w Polsce. 

Pragniemy Wam przypomnieć, że nadal szukamy i jesteśmy otwarci na propozycje z innych miejsc, które chciałby rozpocząć z nami współpracę!

  • Sklep w Żukowie – Punkt Odbioru

W związku ze stale rosnącą liczbą przesyłek, ilością i rodzajem asortymentu, który sprawia, że nasz sklep i magazyn zaczynają pękać w szwach, zostaliśmy zmuszeni do zmiany funkcjonowania naszego sklepu w Żukowie!

Od dnia dzisiejszego sklep, w którym dotychczas można było dokonać osobistego zakupu, staje się wyłącznie punktem odbioru zamówień internetowych! Odbiór zamówień w Żukowie nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, jak ma to miejsce w pozostałych punktach odbioru!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy proces wymaga czasu, dlatego też jeszcze do końca maja, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, będziemy realizować zakupy i zamówienia internetowe według dotychczasowych zasad!

Od 1. czerwca odbiory zamówień złożonych wcześniej drogą internetową możliwe będą dopiero po wysłaniu do Klienta zmiany statusu na „Gotowe do odbioru”! W trosce o Wasz czas i komfort, prosimy o uwzględnienie tej zasady, udając się po odbiór zamówienia!

Jednocześnie zapraszamy serdecznie do zakupów w naszym drugim sklepie w CH Manhattan w Gdańsku!

Wróć do Aktualności

Zapisz się do naszego newslettera!

Otrzymasz najnowsze informacje o promocjach, nowościach
i obniżkach
w naszym sklepie.

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.