Kategorie

_

Promocje

Najczęściej kupowane

Opinie o Aleplanszówki.pl - Twój sklep z grami planszowymi na Opineo.pl

Kości RPG Zew Cthulhu 7. Edycja Zielono-czarne (7)

Budzisz się. Na stole obok Ciebie leży komplet czarno-zielonych kości i dasz sobie rękę uciąć, że nie było ich tu, kiedy zasypiałeś.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 47 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 47 punktów - jeżeli uzbierasz 200 punktów otrzymasz 1% rabatu. Na zawsze! Dowiedz się więcej tutaj.

Nowy produkt

47,95 zł

69,00 zł

- +

Dodaj do schowka.

Musisz być zalogowany(a)

69,00 zł / 45,55 zł

 
Opis

 

W wierzeniach ludowych siódmy syn siódmego syna ma wielką moc i zdolności przezwyciężania wszelkich przeszkód. To urodzeni bohaterowie i zwycięzcy. Q WORKSHOP stworzył zaś zestaw siedmiu kości do siódmej edycji wspaniałej gry Zew Cthulhu z jednego z najstarszych wydawnictw erpegowych Chaosium. Te kości to - Kości RPG Zew Cthulhu 7. Edycja Zielono-czarne (7). Wierzcie lub nie, ale magia sympatyczna działa. Siedem to liczba magiczna. Nasze kości też. Wykonane z najlepszego tworzywa, czarne kości z wyrytymi mackami i Znakami Starych Bogów, dodatkowo pokryte jasnozieloną farbą. Są one kwintesencją tego, co najbardziej charakterystyczne w Zewie Cthulhu – klasy i grozy, tak odmiennej od innych gier, gdzie walka jest na pierwszym miejscu. Już po pierwszym rzucie zrozumiecie, że należy dbać o estetykę i nie pozwalać, by gra zmieniła się w prymitywne przerzucanie setką. Można grać z użyciem kostek ze zwykłą cyferką, ale gdzie w tym styl i elegancja? Nasze kości to doskonała pomoc do gry i przedmiot godzien Dam oraz Dżentelmenów, którzy są Badaczami zanurzającymi się w szaleństwo, a nie pospolitymi awanturnikami spragnionymi złota.

 

 
Podstawowe informacje

Wydawca: Q-Workshop

Waga: ok. 0.06 kg

 

Zawartość:

  • 7 różnych kości
 
Opinie

30 Inne produkty w tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

kod QR

Menu