Kategorie

_

Promocje

Najczęściej kupowane

Opinie o Aleplanszówki.pl - Twój sklep z grami planszowymi na Opineo.pl

Tainted Grail: Upadek Avalonu (edycja polska)

Tainted Grail: Upadek Avalonu jest surwiwalowo-eksploracyjną, przygodową grą planszową dla od 1 do 4 graczy, osadzoną w ponurym świecie, gdzie legendy arturiańskie i celtyckie mity mieszają się z mroczną, unikalną wizją artystów i pisarzy z Awaken Realms.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 499 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 499 punktów - jeżeli uzbierasz 200 punktów otrzymasz 1% rabatu. Na zawsze! Dowiedz się więcej tutaj.

Nowy produkt

499,95 zł

- +

Dodaj do schowka.

Musisz być zalogowany(a)
 
Opis

 

 

Dodatkowy arkusz zapisu gry do pobrania

 

 

Tainted Grail: Upadek Avalonu jest surwiwalowo-eksploracyjną, przygodową grą planszową dla od 1 do 4 graczy, osadzoną w ponurym świecie, gdzie legendy arturiańskie i celtyckie mity mieszają się z mroczną, unikalną wizją artystów i pisarzy z Awaken Realms. Każdy gracz kontroluje jednego z czterech nietypowych bohaterów, którzy muszą stawić czoła nieznanemu, gdy silniejsi i mądrzejsi od nich zawiedli. Gnani przez osaczającą, wykrzywiającą moc dziwu, zmagając się w nierównej walce z kończącymi się zasobami i czyhającymi wyzwaniami, postaci ruszają, aby dokonać niemożliwego, nieraz stając oko w oko ze śmiercią. Świat Tainted Grail reaguje na poczynania graczy, a głęboka i rozgałęziona historia pozwala na rozwiązywanie problemów na wiele różnych sposobów, gwarantując, że żadne dwie gry nie będą takie same.W świecie, który pogrąża się w dziwie i rozdzierany jest przez lokalne konflikty, każdy kolejny dzień staje się wyzwaniem. Głód, choroby, bezlitosna pogoda i losowe wydarzenia - wszystko sprzeciwia się Tobie, abyś nie osiągnął swojego celu. Menhiry, które od dawien dawna zapewniały bezpieczeństwo podróżującym, powoli wygasają. Aby przezwyciężyć te przeciwności, Twój bohater rozwija swoje umiejętności, takie jak odwaga, praktyczność czy ostrożność. Pozwalają one zagrywać coraz silniejsze efekty z kart  walki lub dyplomacji, ale też mają wpływ na inne działania, które podejmiesz podczas eksploracji nieprzyjaznych krain. Avalon to kraina w której pod każdym kamieniem i za każdym drzewem kryje się legenda. Wszystkie lokalizacje mają swoją bogatą historię, oraz nierzadko tajemnicę, którą będziesz mógł odkryć. Dlatego też świat Tainted Graila żyje własnym życiem, a postacie które w nim napotkasz mają własne cele i dążenia. Podczas rozgrywki napotkasz wiele niespodzianek, a wszystkich sekretów i tajemnic nie da się odkryć podczas jednej kampanii, nawet rozgrywając ją któryś raz z kolei napotkasz na niejedną niespodziankę. Tainted Grail: Upadek Avalonu jest doskonałym przykładem na to, jak można tworzyć doskonałą, nieliniową, a zarazem bardzo spójną opowieść, w którą gracze wciągną się dzięki świetnie napisanym skryptom, doskonale wykonanym elementom oraz sprytnej mechanice napędzającej przebieg gry. 

 


 

 
PODSTAWOWE INFORMACJE

Liczba graczy: 1-4 graczy

Wiek: od 14 lat

Czas gry: 120-180 min.

Wydawca: Awaken Realms

Projektant: Marcin Świerkot, Krzysztof Piskorski

Pasujące koszulki:

standard ccg (576 szt.), mini european (143 szt.) i magnum gold (72 szt.)

Wydanie: polskie

Instrukcja: polskaZawartość pudełka:

  • 4 Dwuwarstwowe Tacki

  • 8 Szczegółowych Figurek

  • 10 Plastikowych Monet

  • 760+ Kart

  • 200+ Stron Ekscytującej Historii

  • 8 Map i Listów

  • 110+ Znaczników i Żetonów

  • instrukcja
 
Opinie

Akcesoria

30 Inne produkty w tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

kod QR

Menu