Kategorie

_

Promocje

Najczęściej kupowane

Opinie o Aleplanszówki.pl - Twój sklep z grami planszowymi na Opineo.pl

Carta Impera Victoria (edycja polska)

Rozwiń swoją CIVilizację

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 49 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 49 punktów - jeżeli uzbierasz 200 punktów otrzymasz 1% rabatu. Na zawsze! Dowiedz się więcej tutaj.

Nowy produkt

49,00 zł

79,00 zł

- +

Dodaj do schowka.

Musisz być zalogowany(a)

79,00 zł / 46,55 zł

 
Opis

 

Carta Impera Victoria to gra CIVilizacyjna oraz dyplomatyczna, w której rozwijasz swój naród. Zdobądź jako pierwszy hegemonię w jednej z domen, aby tworzyć historię, ale nie spuszczaj oczu ze swoich przeciwników.

 

Tworzenie tymczasowych sojuszy może być najlepsze, aby zapobiec triumfowi innego gracza... i pamiętaj, niekiedy atak jest najlepszą obroną!

 

Bardziej szczegółowo - gracz wygrywa, gdy osiągnie hegemonię w jednej z domen. Jeśli tak się nie stanie i nie będzie więcej kart do dobrania, gra się kończy, a gracze podliczają większości w każdej z domen, czym punktują, aby określić zwycięzcę.

 

Carta Impera Victoria obejmuje sześć obszarów konkurencji (domeny): armię, religię, ekonomię, naukę, kulturę i utopię. 104 karty w grze są podzielone na trzy wieki, które reprezentują naturalną ewolucję globalnej cywilizacji na osi czasu, ale karty każdej z domen nie są podzielone równo. Na przykład, po zakończeniu drugiego wieku, jeśli jeszcze nie osiągnąłeś hegemoni w religii, czas pomyśleć o innej strategii.

 

Każda domena daje inną moc. Istnieją również różne rodzaje tych mocy, dwa poziomy efektów stałych i jeden efekt odrzuconej karty dla każdej domeny. Wykorzystanie kombinacji tych mocy będzie konieczne, aby być pierwszym, który osiągnie hegemonię - ale użycie tych mocy jest również sposobem, aby powstrzymać innych zawodników przed zwycięstwem.

 

Będziesz potrzebował wszystkich swoich umiejętności dyplomatycznych, aby uzyskać pomoc od innych i zapobiec wygranej innego gracza.

 

Dzisiejszy przyjaciel może być jutrzejszym wrogiem, więc uważaj na resztę i pomyśl, która kombinacja mocy może doprowadzić do niespodziewanego zwycięstwa! Bądź pierwszy, który z niej skorzysta!

 

Gra Carta Impera Victoria zawiera zasady gry 1 na 1, gry zespołowej 2 na 2 i gry dla 3-4 graczy.

 
PODSTAWOWE INFORMACJE

Liczba graczy: 2-4 osób

Wiek: od 8 lat

Czas gry: ok. 20-40 minut

Wydawca: Funiverse

Projektant: Rémi Amy

Wydanie: polskie

Instrukcja: polska

 

Zawartość pudełka:

  • 4 planszetki
  • 1 moneta kultury
  • 104 karty
  • instrukcja
 
Opinie

30 Inne produkty w tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

kod QR

Menu