Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgody. Dowiedz się więcej: Polityka Prywatności i Ochrona Danych Osobowych | Akceptuję |
Gra karciana w której nie liczy się to, ile masz kart, ale jakie kombinacje z nich ułożysz. Dobieraj więc karty rozważnie i uwolnij potencjał drzemiący w potędze Cthulhu.
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 58 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 58 punktów - jeżeli uzbierasz 200 punktów otrzymasz 1% rabatu. Na zawsze! Dowiedz się więcej tutaj.
Nowy produkt
Wezwij jego starych przyjaciół i doprowadź innych do obłędu. Ale uważaj na towarzystwo, by samemu nie stracić zmysłów.
W tej karcianej grze nie liczy się to, ile masz kart, ale jakie kombinacje z nich ułożysz. Dobieraj więc karty rozważnie i uwolnij potencjał drzemiący w potędze Cthulhu.
Liczba graczy: 2-4 osoby
Wiek: od 14 lat
Czas gry: ok. 30-45 minut
Wydawca: Baldar
Projektant: Darwin Kastle
standard ccg (108 szt.)
Wydanie: polskie
Zawartość pudełka: