Rallyman Dirt (edycja polska) + wszystkie dodatki

Rallyman Dirt (edycja polska) + wszystkie dodatki

2 - 4
13
ok. 90-120 minut
Ocena:
Brak ocen
Ocena 0.0 (0)
Wydawca: Czacha Games

Rallyman Dirt (edycja polska) + wszystkie dodatki

Czytaj więcej

Wysyłka w 24 godziny
Dostępne
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 440 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 440 punktów. Więcej o programie lojalnościowym przeczytasz tutaj

Rallyman: DIRT to gra wyścigowa dla 1 do 6 graczy. Główna mechanika to roll and move (rzuć kośćmi i rusz się). Pięknie ilustrowana przez Loic Muzy i stworzona przez Jeana-Christophe’a Bouviera

Jest to współczesna wersja klasycznej gry Rallyman: Dirt, z nowymi ilustracjami i dopracowanymi zasadami. Rallyman Dirt zmusi cię do podjęcia ryzyka, aby być najszybszym kierowcą na linii mety!

Rallyman Dirt to uzależniająca, prosta mechanicznie gra wyścigowa wymagająca planowania i strategii. Musisz ostrożnie zaplanować swój tor jazdy,aby pokonać ostre zakręty i blokować innych kierowców.

Na końcu gry każdy gracz sumuje łączną wartość swoich kart Czasu, aby uzyskać łączny czas. Następnie każdy gracz może odjąć wartość wszelkich pozostałych żetonów sekund, aby uzyskać finalnie swój najlepszy możliwy czas na danym torze. Najszybszy gracz wygrywa grę!

Gra w Rallyman Dirt nie musi się jednak się kończyć po jednym torze. Pojedyńczy wynik możesz zaliczyć jako jeden z etapów własnego rajdu!  Rajd zazwyczaj składa się z wielu etapów. Rozegranie nie tylko jednego etapu, ale całych zawodów doprowadzi grę do granic możliwości, ponieważ na wielu etapach każdy wybór i ruch, który wykonasz, może mieć duży wpływ na twoje miejsce na podium. Zły wynik na jednym etapie można odrobić dobrym czasem na kolejnym. Ryzyko, które normalnie podjąłbyś bez wahania w kontekście jednorazowego wyścigu, staje się znacznie bardziej dyskusyjne, gdy wiesz, że nie będziesz w stanie naprawić wszystkiego po etapie, więc wszelkie uszkodzenia twojego samochodu będą się utrzymywać przez kolejne etapy.
Liczba etapów i torów, z których korzystasz, zależy wyłącznie od Ciebie i Twojej wyobraźni! Ale oczywiście Instrukcja zapewni ci wystarczająco, abyś mógł zacząć. Jeśli jesteś gotowy do jazdy, zapnij pasy, ponieważ na torze czeka na Ciebie wielu innych kierowców!

Ocena ogólna:

Brak ocen
Ocena 0.0 (0)
Brak ocen - bądź pierwszy!

Ocena rozgrywki:

Złożoność:

Losowość:

Interakcja:

Podstawowe informacje

Liczba graczy: 1-6 osoby

Wiek: od 14 lat

Czas gry: ok. 60 minut

Wydawca: Czacha Games

Projektant: Jean-Christophe Bouvier

Wydanie: polskie

Instrukcja: polska

 

Zawartość pudełka:

  • gra podstawowa
  • dodatek R4
  • dodatek R5
  • dodatek110%
  • dodatek CLIMB
  • dodatek RX

Opinie o produkcie

Ocena ogólna:

Brak ocen
Ocena 0.0 (0)
na podstawie 0 ocen

Ocena rozgrywki:

Złożoność:

Losowość:

Interakcja:

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Zapisz się do naszego newslettera!

Otrzymasz najnowsze informacje o promocjach, nowościach
i obniżkach
w naszym sklepie.

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.