Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgody. Dowiedz się więcej: Polityka PrywatnościOchrona Danych Osobowych Akceptuję

Kategorie

_

Promocje

Najczęściej kupowane

Opinie o Aleplanszówki.pl - Twój sklep z grami planszowymi na Opineo.pl

Piekło na autostradzie. Wojownik autostrady. Tom 1

Kultowa powieść paragrafowa.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 34 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 34 punktów - jeżeli uzbierasz 200 punktów otrzymasz 1% rabatu. Na zawsze! Dowiedz się więcej tutaj.

Nowy produkt

34,90 zł

49,90 zł

Uwaga: ostatnie sztuki!

- +

Dodaj do schowka.

Musisz być zalogowany(a)
 
Opis

Grupka ocalałych z wojny atomowej pod przywództwem Cala Phoenixa przedziera się ze zrujnowanego Teksasu do relatywnie bezpiecznej Kalifornii. Wszelkie decyzje, co do ich losu, należą do czytelnika.

 

Polska edycja została wydana na wysokim poziomie i w niczym nie przypomina tego z lat 90. Twarda oprawa, zupełnie odświeżona szata graficzna, nowe ilustracje i współczesny skład tchnęły w tę książkę nowe życie. Natomiast pomiędzy okładkami znajdziecie te same 350 paragrafów przepełnionych wartką akcją i śmiertelnymi wyzwaniami.

Daily Kraken

 

 Otrząśnij z kurtki pustynny kurz, uzupełnij magazynek i zatankuj do pełna swojego roadstera. Gotowy na ostrą jazdę bez trzymanki? „Wojownik autostrady” zaciera granicę między książką, a grą, wrzucając czytelnika w sam środek postapokaliptycznych wertepów Ameryki. Must have dla fanów „Mad Maxa” i „Fallouta”.

 damagier.pl

 
podstawowe informacje

Autor: Dever Joe
Tłumaczenie: Cajgner Wojtek
Wydawnictwo: Nowa Baśń
Liczba stron: 354
Format: 135x210
Oprawa: twarda
Druk: kolor
Rok wydania: 2020
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-8203-050-1

 
Opinie

Akcesoria

30 Inne produkty w tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

kod QR

Menu